piątek, 21 września 2012

beże, brązy...i złoty Jack ;)

Exploding box, które powstało na specjalną okazję - trzydzieste urodziny kolegi :)
Wybrałam ciepłe brązy i beże, brzegi przeszyłam ręcznie i dodatkowo potuszowałam ukochanym distressem. Środek ozdobiłam m.in. stemplami i tekturką ze Scrapińca. Ponadto znalazł się tu jesienny akcent w postaci suchego listka. Dodałam również ćwieki-śruby, które nadały pudełku iście męski charakter ;) Wewnątrz zamieściłam życzenia - również te typowo motocyklowe oraz fotografię z pięknymi widokami, która cieszy oko, zwłaszcza płci przeciwnej ;) Cóż jeszcze mogłoby się znaleźć w środku, jak nie złoty trunek zamknięty w małej buteleczce? Mam nadzieję, że miłośnikowi Jacka Daniel'sa ten pomysł się spodoba...i że przed otwarciem pudełeczka jego zawartość nie okaże się taka oczywista. ;)

Co prawda urodziny były kilka dni temu, ale nie musiałam się spieszyć z wykonaniem pudełeczka, ponieważ jubilat postanowił ten wyjątkowy dzień spędzić w promieniach gorącego słońca poza granicami kraju - tak więc będziemy świętować po jego powrocie z urlopu...co zrobić :) Przy okazji pudełeczko wędruje na wrześniowe wyzwanie scrapińca, scrapkowe wyzwanie przy użyciu cyfr, a także na wyzwanie Dowolny Projekt w http://digi-scrappl.blogspot.com/2012/09/dowolny-projekt.html ... i jeszcze spróbuję TU :)


Życzę miłego wieczoru :)

4 komentarze:

  1. fajny pomysł z tą buteleczką ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję Wam za ciepłe słowa :) Jestem zadowolona z tego pudełka, tym bardziej, że jeszcze nigdzie pomysłu z buteleczką nie widziałam :) Ściskam!

    OdpowiedzUsuń
  3. fajne pomysły masz :)) jestem pełna podziwu :)

    OdpowiedzUsuń