sobota, 14 września 2013

...enjoy... :)

Dziś chciałam Wam pokazać ramkę, która powstała na podobraziu - jest to moja pierwsza praca tego typu i chyba nie wyszła najgorzej :) Na fotografiach jest mały słodziak - mój chrześniak :D Oczywiście nie mogłam się oprzeć i musiałam co nieco ozdobić ręcznie wykonanymi przeszyciami, jest też taśma washi (biała w czarne kropki), kwiaty, sznurek, wstążka, stempelek i trochę świecidełek. Dla uzyskania przestrzennego efektu użyłam kosteczek 3D. Jest też ćwiek z rybką, która nie znalazła się tu przypadkowo ;) Otóż wiąże się z nią pewna historia. Właśnie na tych wakacjach Szymonek przestał spać ze smoczkiem, bo uwierzył w opowieść o tym, jak jego ukochany misio poszedł na spacer nad morze (z tymże smoczkiem) i wtedy podpłynęła rybka i zabrała monia ze sobą ;) No cóż...bywa i tak ;)
Wyzwania:
*   Konkurs na początek roku szkolnego - Scrap Butik (zdjęcie, Washi Tape)* Różane wyzwanie - Blog Na Strychu (róże)


* #18 Mediowe wariacje - Craft-Szafa (crackle accent, gloss accent, stempelek - niebieski i czarny tusz; sznurek - coś latającego - papierowy motyl)


* KOLOROWO #12 edycja k.a.s.i. - scrapuj.pl (paleta kolorystyczna)


* Morskie opowieści - DeaArt (zdjęcia znad morza, ćwiek - rybka)
* Wyzwanie nr 21: "Galeria obrazów" - scrapek.pl (papierowe elementy, coś do powieszenia lub postawienia, kwiaty, motyw skrzydeł - papierowy motyl)


* Wyzwanie tutorialowe - rock'n'roll - Scrappo Inspiracje (dwukolorowy stempelek wykonany według kursu)
* Weekendowe Wyzwanie Ekspresowe #9 "Nici, dratwy, sznurki" - Rapakivi (przeszycia, dwa rodzaje sznurków)

Ściskam, katrin.ka :*

3 komentarze:

  1. Ale się tutaj dzieje. Świetna praca. Dziękuję za udział w wyzwaniu Craft-Szafy

    OdpowiedzUsuń
  2. Ale bogata praca :) !!! Dziękuję za udział w wyzwaniu Dea Art :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Rzeczywiście słodziak! A praca rewelacyjna i dużo się na niej dzieje. Nie wierzę, ze to pierwszy blejtramik;) Dziękuję za udział w zabawie Scrappo!

    OdpowiedzUsuń