sobota, 3 listopada 2012

...wieczorową porą...

Wczoraj wieczorową porą powstał mały notesik na zapiski dla pewnej osóbki...a to wszystko w podziękowaniu za wsparcie i przyjaźń :) Za to, że wieczorami mogę się wygadać, wyżalić i podzielić moimi małymi i większymi radościami :) Dla osoby, która od razu będzie wiedziała, że to właśnie o nią chodzi ;) ...notesik...niby nic szczególnego, ale stworzony od początku do końca z myślą, że życie jest lepsze, gdy mamy przyjaciół.

Notesik w odcieniach brązu i turkusu. Okładka powstała z pięknego papieru Authentique - Journey - "Stroll" oraz z papieru ozdobnego, a przeszycia zostały wykonane ręcznie. Serduszko uwydatnia mini medium gloss, natomiast w środku został użyty Turkus w duże kropki ze sklepu Crafthouse, więc notesik wędruje na Wyzwanie #9 "Dziękuję". Notesik ma wymiary  10x7 cm i zgłaszam je na Wyzwanie #22 Mała Forma, a także na UHK-owe Wyzwanie pt. "Wieczorem".A teraz uwaga - chwalę się :D  Ostatnio udało mi się wygrać śliczny wieszaczek u Dominiki (klik). Dominiko - jeszcze raz bardzo DZIĘKUJĘ!!! A Wy, moi mili, koniecznie odwiedźcie różne rzeczy Dominiki ;)

Buziaki :*


10 komentarzy:

 1. Przepiękny notesik. Wspaniała praca Masz zmysł estetyczny i kolorystyczny ;) Piękny! Zazdroszczę! Pozdrawiam. G

  OdpowiedzUsuń
 2. piękny notesik :)
  bardzo mi się podoba :)

  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. I ja się podpisuję ręcamy i nogamy pod tym co napisała Goya - masz to - kolory, dbałość o szczegóły, kompozycja - na najwyższym poziomie! Bardzo mi się podoba :). Pozdrawiam :*

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję Wam Dziewczyny :) Miłej niedzieli życzę :*

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo ładny notes Rysunek dziewczynki skojarzył mi się z filmem "Krąg", który bardzo lubię.

  OdpowiedzUsuń
 6. Śliczny ten notesik i taki w moim stylu :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Śliczny ten notesik i taki w moim stylu :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Przepiękny notes i kolory super!

  OdpowiedzUsuń
 9. super też lubie robić akie rzeczy.

  OdpowiedzUsuń