piątek, 26 października 2012

Niech nam żyje!!!

Kartka na wyjątkową okazję - urodziny Taty...i to 60-te urodziny!!! :) Kiedyś zobaczyłam świetną kartkę u Edi-th - i już wtedy wiedziałam, że muszę zrobić podobną dla mojego taty :)
Jest to połączenie kartki sztalugowej z rozsuwaną (kursik od Anuszki). Kiedy pociągamy za sznureczek i wysuwamy tag z prawej strony, automatycznie wysuwa się tag z przeciwnej strony :) Całość wygląda bardzo efektownie :D
Karteczka wykonana z cudnych papierów z kolekcji Summer & Latte (02 i 07). W pracy chciałam zawrzeć wszystkie pasje taty...jak widać już od dziecka za kierownicą :) Poza tym kocha motocykle - ma to po mnie ;) - i podróżuje po całej Europie, więc jest też i mapa. W wolnych chwilach relaksuje się nad wodą łowiąc ryby. Lubi też majsterkować i "dłubać" przy samochodach, więc nie mogło zabraknąć kilku gwoździ, nakrętek, podkładek, trybików i małej żaróweczki ;)
Niestety na zdjęciach tego nie widać, ale zegar jest pociągnięty crackle accentem, a cyfry i płetwy ryby błyszczą dzięki mini medium gloss.
Kartkę zgłaszam na Wyzwanie #48 z mapą w scrapki.pl, na wyzwanie Fiat Lux! u Craftypantek, a że żaróweczki przydają się wieczorem, to kartka wędruje również na UHK-owe wyzwanie pt.: "Wieczorem". W mojej pracy znalazła się również śliczna ptaszyna zamieszczona na kostkach dystansowych, a użyty tusz i cyrkonia pochodzą ze sklepu Cratf4You, więc karteczka poleci na Wyzwanie #12 na blogu ww. sklepu.

...żarty wciąż się Taty trzymają ;)


...pod rybką jest miejsce na życzenia...

Muszę się Wam pochwalić...dostałam od mojego Misia kwiat kawy...w kubeczku :) - i to zupełnie bez okazji. Dziękuję :*


Pozdrawiam :)10 komentarzy:

 1. świetna kartka :))
  tato na pewno będzie zadowolony

  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję :*
  Mam nadzieję...jutro jego Wielki Dzień!!! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak zwykle brak mi słów na Twoje cuda ..od ręki :)) Piękna kartka, dużo pracy! :*

  OdpowiedzUsuń
 4. No właśnie cuda od ręki :). Ale do rzeczy - kartka świetna, tyle elementów, pasji w niej zawarłaś - jestem pod wrażeniem i bardzo mi się podoba, też to, że Twój tata ma na imię Kazik :). Super ta kawa, też sobie chciałam kupić, ale jedną już mam i nie rośnie :(. Pozdrawiam serdecznie i dołączam się nieśmiało do życzeń :*

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję Wam Dziewczyny za ciepłe słowa :* Szczerze to jestem tak podekscytowana, że nie wiem, czy do jutra wytrzymam - najchętniej już dziś bym pobiegła i tę karteczkę wręczyła...nie mogę doczekać się miny Taty, jak ją zobaczy! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ależ precyzja i dbałość o szczegóły!Jestem zachwycona Twoją pracą,tyle w niej tajemniczych schowków,że jeszcze z pół godziny będę się na nią gapić.
  Ponieważ mam w domu samych facetów,potrzebne mi są pomysły na męskie kartki.Będę zaglądać do Ciebie.
  A ja potrafię tylko skoromny czekoladownik zrobić...Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ależ precyzja i dbałość o szczegóły!Jestem zachwycona Twoją pracą,tyle w niej tajemniczych schowków,że jeszcze z pół godziny będę się na nią gapić.
  Ponieważ mam w domu samych facetów,potrzebne mi są pomysły na męskie kartki.Będę zaglądać do Ciebie.
  A ja potrafię tylko skoromny czekoladownik zrobić...Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 8. super kartka!hmmm, czemu ja takich nie umiem?:/:p

  OdpowiedzUsuń