wtorek, 9 października 2012

...deszcz...

Kartka powstała na wyzwanie UHK pt. "Deszcz" http://uhkgallery-inspiracje.blogspot.com/2012/10/deszcz.html, biorąc pod uwagę paletę barw zgłaszam ją również na #4 wyzwanie Ibiska w SCRAPUJ.pl http://blog.scrapuj.pl/?p=2516. Karteczka idealnie wpisuje się również w październikowe wyzwanie w SCRAPIŃCU http://scrapiniec-inspiracje.blogspot.com/2012/10/wyzwanie-pazdziernikowe-pink-forever.html: kolor różowy w przewadze, tekturka scrapińcowa, którą znajdziecie TU, perełki i kwiatek. Kwiat jest uszyty z materiału, więc kartkę zgłaszam na Diabelskie Wyzwanie z Evgenią Petzer
http://diabelskimlyn.blogspot.nl/2012/10/diabelskie-wyzwanie-z-evgenia-petzer.html oraz na XVII wyzwanie CraftManii http://craftmaniapl.blogspot.com/2012/10/xvii-wyzwanie-craftmanii-kartka-w.html oczywiście z racji nietypowego kształtu "budynkowej" bazy ;)

Minimalistyczna kartka powstała z połączenia papierów z kolekcji Babie Lato. Przeszycia wykonane ręcznie, a brzegi potraktowane nożyczkami. Niektóre elementy przymocowałam na kostkach dystansowych. Cytat pochodzi oczywiście z Hydrozagadki :) ...a na zdjęciu - mój mały, kochany prosiaczek - Yoko ;)
Ściskam!!! :)

4 komentarze:

 1. Piękna Krtka! Yoko ślicznotka :*

  OdpowiedzUsuń
 2. dziekujemy za udział w wyzwaniu:)jaka pomysłowa praca:)

  OdpowiedzUsuń
 3. bardzo ciekawa baza :) Dziękujemy za udział w wyzwaniu CraftManii

  OdpowiedzUsuń
 4. ale niespotykana i oryginalna kartka!

  OdpowiedzUsuń